Zaniedbany teren przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 czerwca 2019, 22:34
Ukończone

Przed

Po

Proszę o przycięcie krzewów przy Bibliotece wzdłuż Bulwaru Marynarzy Okrętów Pogranicza - schody, dojdcie do ul. Łopuskiego

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...