Przycięcie krzaków wzdłuż ul. Rzecznej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 czerwca 2019, 22:35
Ukończone

Przed

Po

Proszę o przycięcie krzaków wzdłuż ul. Rzecznej, nad Parsętą.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...