NIEWYKOSZONA TRAWA W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 1 lipca 2019, 11:35
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o wykoszenie trawy przy rampie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej oraz za Szkołą Podstawową nr 7, gdyż trawa w tym roku nie była wykaszana ani razu. Są to miejsca często uczęszczane przez osoby posiadające psy, ponieważ w gęsto zabudowanym i stale wciąż betonowanym centrum miasta takich miejsc jest brak. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Trawa pomiędzy rampą PKP a ul. Okopową zostal wykoszony. Ciąg terenu za SzP7 (nasyp z magistralą MEC-) został wykoszony tylko częściowo. I tak zostanie do ostatniego koszenia w wrześniu. Wzdłuż nowo utworzonej drogi gruntowej pozostawiono kwartały wysokiej trawy z poprzecznymi (co ok 60mb) szerokimi przekosami dla ułatwienia przejść (do ścieżki na górze nasypu). Wydział WŚiO zgodnie z intencją Urzędu Miasta testuje jak mogą wyglądać "łąki kwietne" w formie wysokiej trawy, lecz już po przekwicie, tj. w okresie lipiec - sierpień. Jeżeli pomysł się przyjmie to styl "łąk kwietnych " będziemy w mieśćie stosować szerzej w różnych miejscach.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej .
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...