Brak oświetlenia na ul 4 Dywizji Wojska Polskiego oraz na chodniku przy Parku im A. Fredry

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 lipca 2019, 18:37
Ukończone
Chciałbym zgłosić brak oświetlenia już od 3 tygodni ! - ul. 4 Dywizji Wojska Polskiego oraz na chodniku przy Parku im A. Fredry (ul. Fredry) Dziękuję

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...