NIECZYNNA MĘSKA TOALETA W PARKU NADMORSKIM

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 1 lipca 2019, 19:58
Ukończone
Od dłuższego czasu nieczynna jest męska toaleta w parku nadmorskim. Dziwna sytuacja, ponieważ toaleta jest po kapitalnym remoncie. W czynnej toalecie damskiej tworzą się duże kolejki a zniecierpliwieni ludzie załatwiają swoje potrzeby w parku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...