Worek ze śmieciami

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 2 lipca 2019, 10:32
Ukończone
Od ponad miesiąca stoi worek z gruzem blisko wiat śmietnikowych na ul.Dworcowe 15 .

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...