Uszkodzona samoobsługowa stacja naprawy rowerów przy ul. Słowińców

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 3 lipca 2019, 13:55
Ukończone
Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy samoobsługowej stacji naprawy rowerów znajdującej się przy ul. Słowińców (dz. nr 135/2, ob. ew. nr 13 MK). W stacji zaginęło część narzędzi a sama pompka jest niezdatna do użytku. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Stacja naprawy rowerów została naprawiana już 2 krotnie. Rozważana jest opcja likwidacji gdyż po od ostatniej naprawy minęło zaledwie 24 godziny i została ponownie rozkradziona i uszkodzona w sposób celowy. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Stacja naprawy rowerów została naprawiana już 2 krotnie. Rozważana jest opcja likwidacji gdyż po od ostatniej naprawy minęło zaledwie 24 godziny i została ponownie rozkradziona i uszkodzona w sposób celowy.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...