dojście na plazę / sciezka rowerowa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 lipca 2019, 10:4
Ukończone

Przed

Po

Prośba o wycięcie krzaków na skrzyżowaniu ścieżki rowerowej ze ścieżką pieszą nad morze. Wychodząc z parku nie widać nadjeżdżających rowerów i odwrotnie rowery nie widzą pieszych. jest to niebezpieczne i często dochodzi do zgrzytów

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...