Krzaki utrudniają przejście chodnikiem

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 lipca 2019, 21:34
Ukończone

Przed

Po

Krzaki utrudniają normalne chodzenie chodnikiem. Potrzebne jest przycięcie gałęzi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Wykonawca zakończył realizację cięć skupin krzewów, rosnących na terenach zieleni miasta Kołobrzeg, w tym zgłoszoną w Usterce.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 dni temu
W realizacji Krzewy, jak corocznie, są uwzględnione w harmonogramie prac cięcia krzewów na miejskich terenach zieleni. Wykonawca realizuje usługę.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...