NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 6 lipca 2019, 18:48
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...