Uszkodzona droga

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 9 lipca 2019, 11:6
W realizacji
Na wysokości ul. Poznańskiej 1 po obu stronach studzienki zapadła się droga. Studzienka znajduje się już na tyle wysoko, że grozi uszkodzeniem przejeżdżających pojazdów. Ponadto, podczas deszczu na całej szerokości drogi robi się potężna kałuża, która uniemożliwia przejście ulicą. W tym miejscu nie ma chodnika, więc nie da się przejść w inny sposób,jak tylko przez środek kałuży.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...