Zabrany sprzęt z placu zabaw.

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 10 lipca 2019, 11:0
Ukończone
Chciałbym zwrócić uwagę na brak ślizgawki dla mniejszych dzieci, która została zabrana z placu zabaw około miesiąca temu. Generalnie ślizgawka była sprawna pora kilkoma elementami drewnianymi podestu, które można było wymienić na miejscu. Jest to kolejna atrakcja zabrana z placu zabaw i niezastąpiona inną. Rok temu została z tego placu zabrana bujawka i również w jej miejsce nie postawiono nowej lub tej samej po ewentualnej konserwacji.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informujemy, że urządzenie zabawowe zostało zdemontowane z uwagi na zły stan techniczny.
W miejsce zdemontowanego urządzenia zostanie zamontowana huśtawka integracyjna.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...