WOREK ZE ŚMIECIAMI DZIKIE WYSYPISKO

Śmieci

Zgłoszono 10 lipca 2019, 11:20
Ukończone

Przed

Po

Od ponad miesiąca stoi worek ze śmieciami ,Ponawiam zgłoszenie .Ul Dworcowa 17

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Prosimy zainteresowanych do składowania innych odpadów niż "papier - niebieski dzwon" i "szkło -zielony dzwon" nie przy dzwonach a w wiatach śmietnikowych.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. przez MZZDiOŚ
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...