zapuszczone krzewy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 21 czerwca 2017, 20:57
Odmowa
wychodzą na chodnik zasłaniają murek i ławki. nie wygląda to ładnie . można / trzeba przyciąć

Historia zgłoszenia

Odmowa Witam
Sprawa nie dotyczy kategorii przewrócone/połamane drzewo. Krzewy jałowców, przedstawione na przekazanej fotografii, jako roślinność zadarniająca, celowo jest tak pozostawiona, aby malowniczo przewieszały się przez murek. Krzewy nie utrudniają poruszania się po nawierzchni utwardzonej. W miejscach lokalizacji ławek na murku, krzewy są regularnie przycinane, aby ich nie zarastały.

Pozdrawiamy
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...