USZKODZONE KOSZE NA ŚMIECI

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 10 lipca 2019, 22:8
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośba o dokonanie naprawy lub wymiany uszkodzonych koszy na śmieci znajdujących się przy zejściu technicznym na plażę centralną. Stan techniczny pojemników jest bardzo zły, co można zauważyć na dołączonym zdjęciu. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...