Przerośnięte krzaki uniemożliwiają przejście chodnikiem - park przy RCK.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 12 lipca 2019, 10:40
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. RCK dokonało przycięcia krzewów cisów.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Dyrekcji Regionalnego Centrum Kultury, który to jest odpowiedzialny za utrzymanie roślinności, wokół sceny plenerowej.

zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...