Dodatkowe oznakowanie.

Inne

Zgłoszono 12 lipca 2019, 12:48
Ukończone
Przy ulicy Unii Lubelskiej 31 nieustannie blokowanie wjazdu dla karetek pod przychodnie. Może koperta lub oznakowanie poziome ograniczy parkowanie w tym miejscu przez kierowców.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie o nieprawidłowym parkowaniu pojazdów zostało przekazane do Straży Miejskiej Kołobrzeg w celu monitorowania przedmiotowego miejsca pod kątem przestrzegania przepisów PRD przez kierowców. 1 mies. temu
W realizacji Uprzejmie informuję,że zgłoszenie odnośnie notorycznego zastawiania wjazdu dla pojazdów służby zdrowia zostanie przekazana do Straży Miejskiej w Kołobrzegu w celu monitorowania i wyeliminowania w/w zjawiska. Kierowcy parkujących we wskazanej lokalizacji pojazdów popełniają wykroczenie na podstawie Art. 49 ust. 2 pkt. 1 ustawy Prawo ruchu drogowego ( Zabrania się postoju w miejscu utrudniającym wjazd lub wyjazd, w szczególności do i z bramy, garażu, parkingu lub wnęki postojowej. Wprowadzenie oznakowania pionowego w tej konkretnej sytuacji nie rozwiąże problemu. Przypadki stwierdzenia nieprawidłowego parkowania pojazdów jak i również sytuacji stwarzających zagrożenia dla zdrowia i życia, proszę zgłaszać do organów bezpieczeństwa i porządku publicznego tj. Policji i Straży Miejskiej w Kołobrzegu w celu podejmowania interwencji do kierowców nie przestrzegających przepisów PRD. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...