Zbędne znaki drogowe w ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 12 lipca 2019, 21:2
Ukończone
Proszę o demontaż znaku drogowego "roboty drogowe" oraz "zwężenie jezdni" w ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Znaki zostały pozostawione przez firmę umieszczającą sieć wodociągową w pasie drogowym w/w ulicy. Niedopełnienie obowiązków przez osobę odbierającą pas drogowy po zakończonych pracach.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane .Znaki zostały zdemontowane i zabrane .Dziękujemy z zgłoszenie .Zespół Usterka Kołobrzeg 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...