Brak kostki betonowej w nawierzchni chodnika w ul. Zygmuntowskiej

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 12 lipca 2019, 21:15
Do weryfikacji
Proszę o uzupełnienie brakującej kostki betonowej w nawierzchni chodnika w ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu po prowadzonych pracach związanych z umieszczeniem sieci wodociągowej w chodniku w/w ulicy. Niedopełnienie obowiązku przez osobę odbierającą pas drogowy po prowadzonych pracach

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...