Uszkodzony stojak

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 15 lipca 2019, 6:43
Ukończone
Przed wejściem na molo po lewej stronie znajduje się pozostałość po skrzynce do której wrzucane były uwagi do Urzędu Miasta. Później ludzie przypinali tam kłódki pamiątkowe. Obecnie stojak jest wyłamany i leży na ziemi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Stojak zdemontowano - przekazano do właściciela.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji (demontażu uszkodzonego stojaka)
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...