Przerośnięte gałęzie drzew uniemożliwiają wysokim osobom przejście chodnikiem - ul. Armii Krajowej / Sybiraków.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 15 lipca 2019, 8:38
W realizacji

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Wskazane drzewa głogów, jak corocznie, są uwzględnione w harmonogramie prac. Cięcia sanitarno-formujące mają się zakończyć do 15 sierpnia 2019r.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...