Prośba o usunięcie gałęzi wisząch nad ścieżką

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 22 czerwca 2017, 9:0
Ukończone

Przed

Po

Proszę o usunięcie gałęzi brzóz rosnących przy ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Żurawia, na wysokości sklepu Majster Plus, które zwisają nad ścieżką, ograniczając widoczność i możliwość przejazdu pod nimi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Uprzejmie informuję iż gałąź została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za informację.
Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...