Uszkodzony płotek

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 16 lipca 2019, 19:50
Ukończone
Na Placu 18 marca uszkodzony jest w dwóch miejscach płotek. W jednym miejscu przęsło leży już na trawie, natomiast w części parku bliżej Skanpolu wisi jedynie na jednej śrubie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół USterka Kołobrzeg 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Uzupełninie i przymocowanie płaskowników zlecono MZZDiOŚ w K-gu.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...