Wejscie główne na plażę z ul. NORWIDA

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 17 lipca 2019, 17:33
Ukończone

Przed

Po

Zejscie z Norwida na plażę zasypane piachem tak skutecznie ze osoby niepełnosprawne nie moga wjechać na czesc utwardzoną przy wejściu. Wielka szkoda ze taki stan rzeczy się powtarza ponieważ w roku poprzednim mimo zgłoszeń Państwo również nie reagowali.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...