Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego.

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 18 lipca 2019, 8:52
Ukończone

Przed

Po

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego - fragment ogrodzenia łączony "fachowo" na trytytki został uszkodzony i reszta też ledwo się trzyma.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...