Drzewa/krzaki ograniczają przejście chodnikiem.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 18 lipca 2019, 8:55
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Cięcia wskazanych krzewów, zostały uwzględnione w harmonogramie prac, winny były się zakończyć do 30 czerwca br. Niestety Wykonawca usługi nie wywiązał się jeszcze z powierzonego zadania.

Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...