Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 18 lipca 2019, 9:2
W realizacji
Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej - parkujące tam pojazdy utrudniają przejście chodnikiem. Nie ma możliwości pozostawienia minimalnej szerokości przejścia 1,5m - brak możliwości swobodnego przejścia rodziców prowadzących wózki z dziećmi. Należałoby wzdłuż tego fragmentu ustawić słupki ograniczające możliwość wjazdu na chodnik lub zakaz zatrzymywania się.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...