Dziury w asfalcie

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 19 lipca 2019, 13:26
Do weryfikacji
Warcisława ma bardzo zniszczony asfaltu.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...