Przycięcie krzewów.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 22 lipca 2019, 8:53
Odmowa
Proszę o przycięcie krzewów wychodzących poza obręb murku. Krzaki nie przycinane od wielu lat. Podejrzewam, że celowo bo to jakiś chory zamysł. Tylko że wygląda to jakby ,powiedział Stanisław Anioł, jak gówno w lesie. Ani ładne ani tym bardzie praktyczne , bo krzaki przykryły ławki , na których więcej osób mogłoby przysiąść. Chociaż po tylu latach Bóg wie jak bardzo przegniłe są te drewniane elementy. Fajnie by było by ktoś to wreszcie ogarnął. Dziękuję. Mieszkaniec.

Historia zgłoszenia

Odmowa Nie stwierdzono konieczności wykonywania cięć technicznych koron krzewów.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...