Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 25 lipca 2019, 16:2
Ukończone
Nie działa oświetlenie przy bloku Dworcowa 17.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...