Przewrócone drzewo ogranicza swobodne poruszanie się po ścieżce rowerowej - ul. Młyńska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 26 lipca 2019, 12:16
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane - gałęzie przycięto.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Zgodnie z informacją z wydziału WŚiO UM K-g zlecenie przycięcia gałęzi które przesłaniaja ścieżkę rowerową. wysłanno 24.07.br
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...