Przekrzywiony znak informujący o przejeździe kolejowym - ul. Portowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 26 lipca 2019, 12:18
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Lico znaku zostało ustawione do kierunku informującego kierowców .Zespół Usterka Kołobrzeg 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...