Zastawianie chodnika - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 26 lipca 2019, 12:23
W realizacji
Zastawianie chodnika - kierowcy parkują tam samochody w niedozwolony sposób, nie pozostawiają 1,5 m wolnego chodnika - brak możliwości przejścia osoby z wózkiem dziecięcym, przejazdu wózka osoby niepełnosprawnej.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...