Most Portowy - całkowity brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 lipca 2019, 18:52
Ukończone
Post Portowy od 3 dni (25-27.07) tonie w ciemnościach stwarzając zagrożenie dla pieszych, rowerzystów i aut. Brak oświetlenia ulicznego i kolorowego podświetlenia. Egipskie Ciemności.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...