Brak znaku zakończenia ścieżki rowerowej - ulica Lotnicza.

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 31 lipca 2019, 9:2
Ukończone

Przed

Po

Brak znaku zakończenia ścieżki rowerowej - przez stare pasy, które nie zostały usunięte ludzie sugerują się, że ścieżka rowerowa przebiega przez ulicę i wjeżdżają na przejście dla pieszych powodującym tym samym zagrożenie, czego przykładem jest ostatni wypadek w tym miejscu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Oznakowanie poziome zostało dostosowane do aktualnej organizacji ruchu. Zespół Usterka Kołobrzeg. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Uprzejmie informuje, że na przedmiotowej ulicy zostanie wyznaczony przejazd rowerowy tak aby rowerzyści nie przejeżdżali przez przejście dla pieszych.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...