zerwane nazwy ulic przy ul. Ziemi i ul.Neptuna w Kołobrzegu

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 22 czerwca 2017, 18:37
Poza uprawnieniami

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że ul. Ziemi nie jest drogą będąca własnością Gminy Miasto Kołobrzeg. Polecamy kontakt z właścicielami terenu tj. działki nr 28/114 obr. 16 stanowiącej w/w drogę.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Do weryfikacji Bardzo dziękujemy za dokonanie zgłoszenia. Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...