Do przycięcia krzewy wchodzące na chodnik przy Komunikacji Miejskiej - ul. Solna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 31 lipca 2019, 9:4
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Według zgłoszenia pracownika merytorycznego usterka została usunięta.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...