Sarna

Martwe zwierzę

Zgłoszono 8 sierpnia 2019, 12:43
Ukończone
Witam Znaleźliśmy martwą sarnę na poboczu przy ul. Grzybowskiej, na przeciwko sklepu HF serwis. Było to w niedzielę wieczorem. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...