Uszkodzona sztuczna kaskada w Parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 10 sierpnia 2019, 17:56
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy uszkodzonej jednej ze sztucznych kaskad zainstalowanych przy brzegu stawu w parku im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane - naprawiono kaskada . Zespół Usterka Kołobrzeg 4 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do pracownika w wydziale WŚiO UM K-g, który ma sprawdzić zgłoszoną usterkę.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...