Pomalowany znak WC

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 23 czerwca 2017, 8:23
Ukończone
w okolicy molo, stoi znak informujący o toalecie w fatalnym stanie

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Znak został wymieniony. Jeszcze raz dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespól Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie ponownie zostało przyjęte do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...