Uszkodzona lampa - Park Teatralny, ulica Mickiewicza.

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 20 sierpnia 2019, 12:14
Ukończone
Przewrócona przerdzewiała od spodu lampa. Inne lampy w okolicy również mają przerdzewiałe spody i wkrótce mogą się przewrócić, tym razem na ludzi, a nie na trawę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zgodnie z informacją z wydz. WŚiO słup oświetleniowy został juź wcześniej wymieniony. Wydano również zalecenie przeglądu innych punktów oświetleniowych.
Dziękujemy za zainteresowanie . Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...