Niskiej jakości nawierzchnia spacerowa Bulwaru Zacisze.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 27 sierpnia 2019, 1:0
Do weryfikacji
Niskiej jakości nawierzchnia spacerowa Bulwaru Zacisze.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...