kosz na smieci przy przystanku KM wschodnia osiedle

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 2 września 2019, 19:26
Ukończone
witam. proszę o przeniesienie kosza na śmieci znajdującego się przy przestanku autobusowym Wschodnia osiedle . proszę przenieść go obok bo stoi na środku chodnika nie można przejść , wydeptywany jest trawnik

Historia zgłoszenia

Ukończone Kosz pozostanie, ze względów na procedury gwarancyjne . Zaistniałe przedepty będą usuwane.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...