najlepiej oświetlone drzewo w kołobrzegu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 września 2019, 19:32
Do weryfikacji
proszę o przycięcie korony drzewa. zarosło całą latarnie . latarnia nie oświetla drogi ,jest tam przystanek autobusowy.niedlugo przyjdzie jesieni krótkie dni. pozdrawiam

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...