Niedziałająca latarnia ul. Wesoła

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 3 września 2019, 11:48
Ukończone
Nie działa latarnia przy drodze, prawdopodobnie uderzona przez samochód, bo jest wykrzywiona Druga latarnia na ulicy Wesołej licząc od ul. Mazowieckiej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...