USCHNIĘTE DRZEWO

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 września 2019, 11:49
Do weryfikacji
witam. uschnięte drzewo przy rondzie borowinowym ulica toruńska i krótka. drzewo suche , pęka pień odpada kora , drzewo przechyla się oraz bardziej od wiatru. jest tam bardzo ruchliwa droga oraz chodnik ze ścieżką rowerową. bardzo proszę o interewencję. dziękuję i pozdrawiam

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...