Uszkodzona barierka na chodniku przy ul. W. Polskiego 18-19

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 5 września 2019, 9:51
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzona barierka na chodniku przy budynku przy ul. W. Polskiego 18-19.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do pracownika merytorycznego Wydziału GKL .
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...