zanieczyszczenia w ekoparku

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 9 września 2019, 12:53
Ukończone
Pokruszone szkło i brudne chusteczki na końcu ulicy na grobli idąc od strony ścieżki rowerowej wchodzimy w ulice na grobli i skręcamy w prawo

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...