Zniszczony Psi Pakiet

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 25 czerwca 2017, 20:18
Ukończone

Przed

Po

Przy ulicy Myśliwskiej, w pobliżu rampy kolejowej ktoś dokonał zniszczenia Psiego Pakietu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Pojemnik na "Psi pakiet " został doprowadzony do prawidłowego stanu. Domknięto zewnętrzną osłonę pojemnika na zabezpieczający zatrzask. Dziękujemy za informację.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...