uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 18 września 2019, 14:9
Ukończone
Prosimy o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy ul. Źródlanej 1B-1C w Kołobrzegu, dz. nr 356, obr.12

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...